جامع ترین سایت ساخت و فروش اسپمر با قیمت مناسب

ترفندهای وایبر

نویسنده :
تاریخ:چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394-10:24 ق.ظ


در این آموزش قصد داریم که کلیه تنظیمات وایبر به همراه پر کاربرد ترین ترفندها را به شما آموزش دهیم و اگر شما هم ترفندی دارید که در این آموزش موجود نبود با کمال میل به اسم خودتون در این پست استفاده می کنیم  و اگر سوالی نیز دارید با کمال میل آماده پاسخگویی به آن هستیم . 

1- آیا برای شما هم پیش آمده که گاهی اوقات دوستتان پشت سر هم برایتان پیام ارسال می کند؟
2- سرعت بخشیدن به چت هنگام چت با چند نفر
3- ترفند دریافت تصاویر پروفایل دوستانتان بدون نیاز به نرم افزار جانبی
4- ارسال تصاویر و ویدئوها بدون نیاز به مصرف انتقال داده توسط اینترنت
5- ترفند فعالسازی همزمان یک حساب کاربری وایبر در تلفن همراه هوشمند و رایانه
6- چگونه موقعیت خود را در Viber ارسال کنیم ؟

آموزش های اصلی در ادامه مطلب
ابتدا به قسمت settings : تنظیماتوارد شوید .
Privacy : حریم خصوصی
Share 'online' status : اشتراک وضعت آنلاین
با فعال کردن این قسمت ، سایر کاربران می توانند وضعیت آنلاین و یا آفلاین بودن شما را مشاهده کنند که اگر غیر فعال باشد کاربران دیگر متوجه نمیشوند که شما آنلاین هستید یا آفلاین.
به یاد داشته باشید که این تنظیمات را در طول 24 ساعت یکبار می توانید انجام دهید.
 
Send 'seen' status : ارسال وضعیت "مشاهده شده"
اگر این گزینه را فعال کنید زمانی که کاربران پیامهی شما را مشاهده کنند مقابل پیامها مشخص می کند که پیام خوانده شده است و در مقابل اگر شما هم پیام کسی را بخوانید برای او هم مشخص می شود که شما پیام را در چه زمانی خوانده اید.
 
Block List : فهرست مسدودشده
در این قسمت می توانید کاربرانی را که در لیست سیاه قرار داده اید مدیریت کنید .
 
Collect analytics data: جمع آوری داده های تحلیلی
در این قسمت برنامه اطلاعاتی را از دستگاه شما شامل میزان فضای خالی و غیره برای وایبر ارسال می کند تا آنها را در طراحی بهتر در آینده کمک کند.
 
Facebook connect: ارتباط با فیس بوک
این قسمت شما را در سریعتر به اشتراک گذاشتن مطالب وایبر در اکانت فیسبوک خود بر عکس کمک خواهد کرد. بدیهی ایست که برای استفاده از این امکان ، حتما باید عضو فیسبوک باشید.
 
Twitter connect: ارتباط با توییتر
این قسمت شما را در سریعتر به اشتراک گذاشتن مطالب وایبر در اکانت توییتر خود بر عکس کمک خواهد کرد. بدیهی ایست که برای استفاده از این امکان ، حتما باید عضو توییتر باشید.
Privacy policy: سیاست حفظ حریم خصوصی
خواندن مطالبی در مورد قوانین وایبر در مورد حریم خصوصی
 
 
Deactivate account: غیر فعال سازی حساب
برای پاک کردن کامل اکانت وایبر خود می توانید از این قسمت استفاده نمائید
 
Notifications : اعلانها
 Show message preview: نمایش پیش نمایش پیام
پیش نمایشی از پیام ارسالی برای شما را نمایش می دهد و اگر میخواهید پیامی که برای شما در وایبر ارسال می شود مشاهده نشود این قسمت را غیر فعال کنید.
 
Contact joined Viber : مخاطب به وایبر پیوست
اگر از لیست مخاطبین شما کسی به عضویت وایبر در آید با پیامی وایبر شما را مطلع خواهد ساخت و وی را می توانید به لیست مخاطبین وایبر خود بیافزائید.
 
New message popup : پنجره بازشوی پیام جدید
پیامهای جدید دریافتی داخل پنجره جدید به شما نمایش داده خواهد شد.
 
 
Light screen for messages: صفحه راست برای پیامها
با فعال کردن این قسمت هرگاه پیام جدیدی در وایبر برای شما ارسال شود ، صفحه دستگاه شما روشن خواهد شد و شما مطلع می شوید.
 
Unlock for popup : بازگشایی برای پنجره بازشو
با فعال کردن این قسمت اگر پیام جدیدی دریافت کنید دستگاه شما از حالت قفل خارج خواهدشد و این قسمت زمانی قابل تنظیم است که شما در قسمتهای قبلی قابلیت نمایش پیامها در پنجره جدید را فعال کرده باشید.
Outgoing messages sounds: صدای پیامهای خروجی
اگر این قسمت فعال باشد زمانی که پیام ارسالی شما به دست گیرنده برسد صدایی از وایبر خواهید شنید و در صورت غیر فعال بودن صدایی نخواهید شنید.
: Use system sounds استفاده از صداهای سیستم
با فعال کردن این قسمت ، تنظیمات صدایی که شما برای تلفن خود در نظر گرفته اید برای وایبر هم لحاظ خواهد شد یعنی صدای پیامها و تماسهای تلفن با وایبر یکی خواهد شد.
 
Call ringtone : زنگ تماس
برعکس گزینه بالا می باشد و صدای وایبر را برای تماسها و پیامهای دریافتی گوشی اندرویدی شما در نظر می گیرد.
 
Notification sound: صدای اعلان
هنگام دریافت پیام جدید صدایی شنیده خواهد شد.
 
Vibrate when ringing: لرزش در زمان زنگ
حالت ویبره را د رهنگام دریافت تماس ورودی فعال می کند.
 
: Calls and messages تماس ها و پیام ها
Viber-In calls: تماس های viber-in
فعال کردن این قسمت به وایبر اجازه می دهد تا در هنگام برقراری تماس درون شبکه در صورت امکان ، وایبر کیفیت مکالمه را بالا ببرد که این قضیه منوط به داشتن ارتباط اینترنتی می باشد.
 
Email message history : ایمیل کردن سابقه پیام
این قابلیت به شما این اجازه را می دهد تا سابقه مکاتبات خود را به عنوان فایل بک آپ در ایمیلی که به برنامه معرفی کرده اید داشته باشید.
 
Clear message history: پاک کردن سابقه پیام
تمام پیامهای دریافتی و ارسالی را حذف خواهد کرد و باید توجه داشته باشید که این عملیت قابل بازگشت نخواهد بود.
 
Video calls: تماس های ویدیویی
 
Press enter to send: فشردن دکمه enter برای ارسال پیام
ارسال پیام با فشردن دکمه enter امکان پذیر میشود
 
Media: چند رسانه ای
Auto download photos on 3G : دانلود خود کار تصاویر در 3G
با فعال کردن این گزینه تمام عکسها ی دریافتی به صورت خودکار در زمان اتصال به 3g دانلود خواهند شد ، قابلیتی که پیش از این تنها در واتزآپ وجود داشت.
 
Auto download videos on 3G : دانلود خودکار ویدیو در 3G
با فعال کردن این گزینه تمام فیلمهای دریافتی به صورت خودکار در زمان اتصال به 3g دانلود خواهند شد ، قابلیتی که پیش از این تنها در واتزآپ وجود داشت.
 
Delete old voice messages: حذف پیامهای صوتی قدیمی
با تنظیم کردن این قسمت پیامهای صوتی دریافتی شما به ترتیب قدیمی ترینها حذف خواهند شد و ملاک تشخیص برنامه هم مقدار 150 مگابایت می باشد یعنی اگر حافظه وایبر شما بیش از 150 مگابایت شود پیامهای قدیمی حذف خواهند شد و قابل بازگشت هم نیستند.
 
Delete voice messages : حذف پیامهای صوتی
این قسمت تمام پیامهای صوتی دریافتی و ارسالی را حذف خواهد کردو قابل بازگشت هم نخواهد بود.
 
Chat background : تصویر زمینه چت
Change default background: تغییر عکس زمینه
با استفاده از این قسمت می توانید تصویر زمینه پیش فرض تمام کانتکتهای خود را به دلخواه تغییر دهید که این تصویر می تواند گرفتن عکس جدید و یا استفاده از گالری دستگاه و یا استفاده از تصاویر موجود در وایبر باشد.
 
: general عمومی
Display viber in English : نمایش وایبر به انگلیسی
تغییر زبان وایبر به انگلیسی .
 
Sync contacts : هماهنگ سازی تماسها
هماهنگ سازی تماسها و مخاطبین این دستگاه با سایر وسیله هایی که اکانت های شما در آنها قرار دارند.
 
Show Viber status icon: نمایش نماد وضعیت وایبر
فعال بودن این قسمت باعث می شود تا آیکون وایبر بالای گوشی نمایان شود و همیشه از وضعیت وایبر مطلع خواهید بود.
 
Show all contacts: نمایش تمامی مخاطبان
با فعال کردن این گزینه تمامی مخاطبان در لیست مخاطبان وایبر نمایان خواهند شد و آنهایی که دارای نرم افزار وایبر هستند با آیکونی مجزا خواهد گشت.
 
Wi-Fi sleep policy: خطی مشی خاموشی Wi-Fi
این قسمت به شما این اجازه را می دهد که به وایبر بگویید هر شبکه وای فای موجودی که بود و ارتباط اینترنتی برقرار گشت ، وایبر را هم متصل کن و یااینکه فقط از وای فای دستگاههای خواصی استفاده کن.
 
Restore Viber defaults : بازیابی تنظیمات پیش فرض وایبر
Restore Viber defaults : بازیابی تنظیمات پیش فرض وایبر
با استفاده از این امکان تنظیمات وایبر به حالت اولیه بازخواهد گشت.
 
و اما ترفندهای نایاب :
1- آیا برای شما هم پیش آمده که گاهی اوقات دوستتان پشت سر هم برایتان پیام ارسال می کند؟ و وایبر برای هر کدام یک آلارم میدهد. وایبر به طور پیش فرض، هر پیامی که دوستانتان به شما ارسال میکنند را روی صفحه نگهداری می کند، حتی اگر آن شخص پشت سر هم برایتان پیام ارسال کند. خب طبیعتا ممکن است این امر شما را اذیت کند. . شما می توانید کاری کنید که یک شخص هر چی پیام ارسال می کند برای شما یک پیام نشان داده شود . برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :
به لیست مخاطبین وایبرتان بروید. روی اسم کسی که مزاحمتان است و پیام زیاد میدهد کلیک کنید تا صفحه چتش باز شود. حال صفحه را به چپ بکشید (انگشتتان را روی صفحه بگذارید و به چپ بکشید) . حال روی smart notifications کلیک کنید تا تیک زده شود و تنظیمات ذخیره شود!
 
2- سرعت بخشیدن به چت هنگام چت با چند نفر
شما هم هنگام چت کردن با چند نفر ، همش دکمه back را زده و به صفحه اصلی می روید و پیام جدیدتان را چک میکنید؟  خب ما راه سریع تری به شما به می گوییم  فرض کنید الان در صفحه ی چت هستید و با دوستتان چت میکنید. برای دسترسی به دیگر مخاطبان لازم نیست دکمه برگشت را بزنید. فقط انگشتتان را روی صفحه به سمت راست بکشید.
در اینجا می توانید تمام کسایی که به شما پیام داده اند را به ترتیب مشاهده کنید و برای چت با هر کدام روی اسم آن کلیک کنید.
 
3- ترفند دریافت تصاویر پروفایل دوستانتان بدون نیاز به نرم افزار جانبی
همیشه تصویر حساب کاربری دوستان خود را در صفحه وایبر آنها مشاهده می کنید و گاهأ تمایل به ذخیره آن ها دارید(دقت نمایید مطابق با سیاست کاربری نرم افزار وایبر قرار دادن تصاویر پروفایل به منزله اجازه مشاهده آن به دیگران است پس در قرار دادن تصاویر پروفایل خود دقت نمایید).برای اینکار نیاز به هیچ عملکرد خاص و یا نرم افزار اختصاصی ندارید و تنها با یک ترفند مخفی وایبر می توانید تصاویر پروفایل دوستان خود را در گالری خود ذخیره داشته باشید.برای اینکار به ترفند مخفی زیر توجه کنید:
نرم افزار QuickPic را از مارکت اندروید ایرانی کافه بازار دریافت نمایید > پس از نصب وارد نرم افزار QuickPic شده و دکمه منو دستگاه را بفشارید(لمس کنید) > گزینه Show hidden را انتخاب نمایید
 ‌
اکنون در میان آلبوم های جدید پوشه مخفی User photos را مشاهده خواهید کرد.در این پوشه مخفی تمامی تصاویر پروفایل دوستان شما(اشخاصی که شماره آنها را ذخیره دارید (تست اپ. آی آر)  و آنها برای پروفایل خود تصویری قرار داده اند) و همچنین تصاویر افرادی که با آنها هم گروه هستید را مشاهده خواهید کرد
 ‌ ‌
4- ارسال تصاویر و ویدئوها بدون نیاز به مصرف انتقال داده توسط اینترنت
همیشه برای ارسال تصاویر و ویدئوها و دیگر محتوای غیر متنی نیاز به انتقال حجم مشخصی از داده ها توسط اینترنت و به اصطلاح  آپلود به سرور دارید که به زبان ساده تر موجب مصرف اینترنت شما خواهد شد و هزینه در برخواهد داشت.با دقت و توجه به ترفند و نکته زیر از این پس برای ارسال محتوا به دوستان خود نیازی به مصرف اینترنت نخواهید داشت و به اصطلاح نیازی به آپلود محتوا ندارید:
برای این کار کافی است به جای انتخاب محتوا از گالری دستگاه برای ارسال آن،به محتوایی که قبلا دریافت کرده اید مراجعه کنید و با لمس مداوم بر روی آن عبارت “ارسال از طریق Viber”  را انتخاب کنید.با این عمل در اکثر موارد وایبر برای ارسال آن محتوا، از آپلود کردن استفاده نخواهد کرد بلکه آن را از سرور خود ارسال خواهد نمود(زیرا قبلا به سرور توسط شخصی که به شما ارسال کرده بود آپلود شده است).
‌‌ ‌‌
5- ترفند فعالسازی همزمان یک حساب کاربری وایبر در تلفن همراه هوشمند و رایانه
در این ترفند شما می توانید به صورت همزمان حساب وایبری خود را هم برروی رایانه خود و هم برروی تلفن همراه هوشمند خود فعال نماییدوبرای این کار نسخه PC وایبر را دریافت نمایید.برای دریافت اینــجا کلــیک کنید.پس از نصب فعال سازی را با شماره همراه تلفن همراه خود انجام دهید.دقت نمایید کدی که به دستگاه اول یعنی تلفن همراه هوشمند شما ارسال می شود را وارد کنید تا دستگاه دوم یعنی رایانه شما فعال گردد.اکنون می توانید از هر دو استفاده نمایید
 
6- چگونه موقعیت خود را در Viber ارسال کنیم ؟
با امکان جدیدی که در Viber اضافه شده می توانید موقعیت خود را برای دوستتان ارسال کنید.برای ارسال موقعیت کافیست هنگامی که در حال SMS دادن هستید همانند عکس زیر “دکمه فلش” را فشار دهید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
buy tadalafil
سه شنبه 13 آذر 1397 04:36 ق.ظ

Beneficial knowledge. Appreciate it.
cialis baratos compran uk cialis patent expiration cialis free trial how to purchase cialis on line cialis italia gratis cialis coupon we use it cialis online store when can i take another cialis estudios de cialis genricos cialis efficacit
Cialis generic
دوشنبه 12 آذر 1397 04:28 ب.ظ

Amazing posts. Appreciate it!
tadalafil generic acquistare cialis internet cialis sans ordonnance calis generic cialis pro recommended site cialis kanada buy cialis sample pack cialis baratos compran uk cialis price thailand cialis daily new zealand
Cialis pills
دوشنبه 12 آذر 1397 04:20 ق.ظ

You have made your position extremely clearly!!
cialis ahumada order a sample of cialis safe dosage for cialis tadalafil discount cialis cialis online napol acheter cialis kamagra are there generic cialis buy online cialis 5mg cialis baratos compran uk
Cialis online
یکشنبه 11 آذر 1397 03:51 ب.ظ

Thanks! An abundance of forum posts.

cialis 5 effetti collaterali cialis for sale in europa click here cialis daily uk click now cialis from canada cialis 5 mg precios cialis peru weblink price cialis we like it cialis price prezzo cialis a buon mercato where do you buy cialis
buy cheap cialis in canada
یکشنبه 11 آذر 1397 03:59 ق.ظ

Nicely put. Thanks.
cialis lilly tadalafi cialis for sale south africa cialis 20 mg cut in half cialis 5 mg cialis en 24 hora cialis tablets australia online cialis cialis price thailand safe site to buy cialis online cialis 5 effetti collaterali
buy cialis uk
شنبه 10 آذر 1397 04:29 ب.ظ

Wow lots of helpful data.
cialis online venta cialis en espaa cialis usa cost cialis online nederland cialis 5mg prix cheap cialis cialis online napol how much does a cialis cost cialis generique cialis 100mg suppliers
buy cialis online us pharmacy
شنبه 10 آذر 1397 03:35 ق.ظ

Fantastic posts. Regards.
cialis kamagra levitra american pharmacy cialis cialis for sale cialis generico postepay when will generic cialis be available cialis 20mg prix en pharmacie price cialis wal mart pharmacy compare prices cialis uk look here cialis cheap canada cialis tablets australia
Generic cialis
جمعه 9 آذر 1397 04:20 ب.ظ

You made your point.
cialis purchasing achat cialis en europe cialis 20mg cialis 20 mg cost click now buy cialis brand cost of cialis cvs enter site very cheap cialis american pharmacy cialis cialis sicuro in linea cialis 100mg suppliers
Online cialis
جمعه 9 آذر 1397 04:34 ق.ظ

You actually mentioned that wonderfully!
cialis generika enter site very cheap cialis cialis herbs cialis for sale in europa cialis online holland we recommend cialis best buy cialis soft tabs for sale cialis 5 mg buy comprar cialis 10 espa241a cialis arginine interactio
buy cialis online us pharmacy
پنجشنبه 8 آذر 1397 05:11 ب.ظ

Amazing forum posts. Many thanks!
click here cialis daily uk cialis generic tadalafil buy cialis diario compra look here cialis cheap canada generic cialis levitra venta de cialis canada safe site to buy cialis online american pharmacy cialis acheter cialis meilleur pri prescription doctor cialis
Buy cialis online
پنجشنبه 8 آذر 1397 05:16 ق.ظ

Appreciate it! A lot of content!

free generic cialis cialis savings card only now cialis 20 mg where to buy cialis in ontario cialis generisches kanada cialis prices in england buy name brand cialis on line costo in farmacia cialis cialis reviews cialis 10 doctissimo
buy generic cialis online
چهارشنبه 7 آذر 1397 04:39 ب.ظ

Wow plenty of amazing advice.
200 cialis coupon american pharmacy cialis costo in farmacia cialis usa cialis online cialis cipla best buy cialis online napol achat cialis en itali viagra or cialis enter site very cheap cialis cialis generico en mexico
buy cialis online us pharmacy
چهارشنبه 7 آذر 1397 04:41 ق.ظ

Kudos, Great stuff!
buy name brand cialis on line safe dosage for cialis cialis patentablauf in deutschland cialis farmacias guadalajara cialis price in bangalore cialis tadalafil cialis daily new zealand where to buy cialis in ontario cialis billig 5 mg cialis coupon printable
levitra without a doctor prescription
جمعه 20 مهر 1397 04:54 ق.ظ

Thanks. Loads of write ups.

levitra 10 mg prezzo levitra online cheap 20mg levitra levitra 10 mg prezzo buy 10 mg levitra levitra 10 mg prezzo vardenafil vardenafil buy generic levitra buy levitra
Cialis generic
سه شنبه 10 مهر 1397 04:42 ب.ظ

Effectively voiced without a doubt! .
cialis with 2 days delivery buying cialis overnight generic cialis review uk cialis australia org try it no rx cialis cialis online holland canadian cialis how to purchase cialis on line does cialis cause gout cialis cost
canadian drugs
یکشنبه 1 مهر 1397 12:02 ق.ظ

You said it perfectly.!
canada online pharmacies most reliable canadian pharmacies canadian viagra canada online pharmacies medication canadian medications, liraglutide northwestpharmacy discount canadian pharmacies canadian pharmacies-24h canada pharmacies account drugstore online
cialisvonline.com
سه شنبه 27 شهریور 1397 09:35 ب.ظ

Excellent material. Many thanks.
cost of cialis cvs generic cialis at the pharmacy acquistare cialis internet cialis tablets australia acheter du cialis a geneve tadalafil cialis 30 day trial coupon best generic drugs cialis venta cialis en espaa cialis generika
http://cialisyoues.com/
پنجشنبه 15 شهریور 1397 12:26 ب.ظ

Fine forum posts. Cheers!
200 cialis coupon cialis without a doctor's prescription buy cialis buy generic cialis viagra or cialis tadalafil tablets cialis cuantos mg hay price cialis best get cheap cialis cialis 5mg
drugstore online shopping reviews
چهارشنبه 14 شهریور 1397 03:48 ق.ظ

Excellent information. Thank you!
no 1 canadian pharcharmy online legitimate canadian mail order pharmacies northwestpharmacy online canadian pharmacies top rated canadian pharmacies online prescriptions from canada without canada vagra canadian medications, liraglutide canadian pharmacies shipping to usa canadian online pharmacies
viagra pills
سه شنبه 13 شهریور 1397 08:25 ق.ظ

Nicely put, Many thanks.
buy viagra cheap prices buy pfizer viagra uk sildenafil viagra super active how to get viagra online sildenafil without prescription uk can i buy viagra online viagra order online buy viagra superdrug where can i buy viagra online
Buy generic cialis
دوشنبه 12 شهریور 1397 11:57 ب.ظ

Appreciate it! Ample info.

how to purchase cialis on line cialis 20 mg tarif cialis france overnight cialis tadalafil cialis billig cialis generico postepay cialis generico milano discount cialis cialis sicuro in linea cialis 20mg preis cf
http://viagrayosale.com/
یکشنبه 11 شهریور 1397 04:10 ب.ظ

Beneficial postings. With thanks.
cialis 20 mg best price we use it cialis online store cialis generico postepay buy cialis canadian drugs generic cialis discount cialis cialis sicuro in linea cialis 5 mg overnight cialis tadalafil safe site to buy cialis online
Cialis pills
دوشنبه 7 خرداد 1397 07:48 ق.ظ

Thanks, I like it.
cialis official site cialis daily dose generic callus cialis generique 5 mg cialis pills how much does a cialis cost prix de cialis cialis generique 5 mg wow cialis tadalafil 100mg cialis online napol
Buy cialis
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 08:28 ق.ظ

Incredible lots of excellent knowledge.
cialis cost click now buy cialis brand cialis online nederland tadalafil 20 mg viagra vs cialis vs levitra cialis great britain female cialis no prescription generic cialis 20mg tablets we recommend cialis best buy cialis online
Online cialis
جمعه 7 اردیبهشت 1397 10:43 ب.ظ

You have made the point.
tadalafil 20mg cialis prices buy cialis cheap 10 mg generic cialis levitra buy cheap cialis in uk buy name brand cialis on line cialis 05 weblink price cialis cialis professional from usa cialis for sale south africa
Buy generic viagra
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 02:58 ب.ظ

Good facts. Regards.
purchase viagra uk find viagra online buy viagra overnight shipping can i buy viagra at cvs viagra online buy cheap viagra pills online buying viagra on line viagra online prescription order pharmacy online price of viagra
Buy cialis online
دوشنبه 28 اسفند 1396 10:56 ق.ظ

Cheers! I enjoy this.
prix de cialis cialis en 24 hora cialis name brand cheap cialis online deutschland cialis pills price each cialis 20 mg cost venta cialis en espaa cialis online napol canadian discount cialis buy cialis cheap 10 mg
Foot Complaints
دوشنبه 16 مرداد 1396 04:19 ب.ظ
Greetings from Los angeles! I'm bored to death at work so I
decided to browse your site on my iphone during lunch break.
I really like the knowledge you present here and can't wait
to take a look when I get home. I'm shocked
at how quick your blog loaded on my cell phone ..
I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyways, very good blog!
foot pain diabetes
یکشنبه 18 تیر 1396 06:44 ب.ظ
Hi there, You've done an excellent job. I'll certainly digg it and in my view recommend to my friends.

I'm confident they will be benefited from this website.
http://zinabilleter.weebly.com/
سه شنبه 6 تیر 1396 07:30 ق.ظ
This website was... how do you say it? Relevant!! Finally I have
found something that helped me. Appreciate it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 31 تا 60