جامع ترین سایت ساخت و فروش اسپمر با قیمت مناسب

ترفندهای وایبر

نویسنده :برنامه نویس
تاریخ:چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394-11:24 ق.ظ


در این آموزش قصد داریم که کلیه تنظیمات وایبر به همراه پر کاربرد ترین ترفندها را به شما آموزش دهیم و اگر شما هم ترفندی دارید که در این آموزش موجود نبود با کمال میل به اسم خودتون در این پست استفاده می کنیم  و اگر سوالی نیز دارید با کمال میل آماده پاسخگویی به آن هستیم . 

1- آیا برای شما هم پیش آمده که گاهی اوقات دوستتان پشت سر هم برایتان پیام ارسال می کند؟
2- سرعت بخشیدن به چت هنگام چت با چند نفر
3- ترفند دریافت تصاویر پروفایل دوستانتان بدون نیاز به نرم افزار جانبی
4- ارسال تصاویر و ویدئوها بدون نیاز به مصرف انتقال داده توسط اینترنت
5- ترفند فعالسازی همزمان یک حساب کاربری وایبر در تلفن همراه هوشمند و رایانه
6- چگونه موقعیت خود را در Viber ارسال کنیم ؟

آموزش های اصلی در ادامه مطلب
ابتدا به قسمت settings : تنظیماتوارد شوید .
Privacy : حریم خصوصی
Share 'online' status : اشتراک وضعت آنلاین
با فعال کردن این قسمت ، سایر کاربران می توانند وضعیت آنلاین و یا آفلاین بودن شما را مشاهده کنند که اگر غیر فعال باشد کاربران دیگر متوجه نمیشوند که شما آنلاین هستید یا آفلاین.
به یاد داشته باشید که این تنظیمات را در طول 24 ساعت یکبار می توانید انجام دهید.
 
Send 'seen' status : ارسال وضعیت "مشاهده شده"
اگر این گزینه را فعال کنید زمانی که کاربران پیامهی شما را مشاهده کنند مقابل پیامها مشخص می کند که پیام خوانده شده است و در مقابل اگر شما هم پیام کسی را بخوانید برای او هم مشخص می شود که شما پیام را در چه زمانی خوانده اید.
 
Block List : فهرست مسدودشده
در این قسمت می توانید کاربرانی را که در لیست سیاه قرار داده اید مدیریت کنید .
 
Collect analytics data: جمع آوری داده های تحلیلی
در این قسمت برنامه اطلاعاتی را از دستگاه شما شامل میزان فضای خالی و غیره برای وایبر ارسال می کند تا آنها را در طراحی بهتر در آینده کمک کند.
 
Facebook connect: ارتباط با فیس بوک
این قسمت شما را در سریعتر به اشتراک گذاشتن مطالب وایبر در اکانت فیسبوک خود بر عکس کمک خواهد کرد. بدیهی ایست که برای استفاده از این امکان ، حتما باید عضو فیسبوک باشید.
 
Twitter connect: ارتباط با توییتر
این قسمت شما را در سریعتر به اشتراک گذاشتن مطالب وایبر در اکانت توییتر خود بر عکس کمک خواهد کرد. بدیهی ایست که برای استفاده از این امکان ، حتما باید عضو توییتر باشید.
Privacy policy: سیاست حفظ حریم خصوصی
خواندن مطالبی در مورد قوانین وایبر در مورد حریم خصوصی
 
 
Deactivate account: غیر فعال سازی حساب
برای پاک کردن کامل اکانت وایبر خود می توانید از این قسمت استفاده نمائید
 
Notifications : اعلانها
 Show message preview: نمایش پیش نمایش پیام
پیش نمایشی از پیام ارسالی برای شما را نمایش می دهد و اگر میخواهید پیامی که برای شما در وایبر ارسال می شود مشاهده نشود این قسمت را غیر فعال کنید.
 
Contact joined Viber : مخاطب به وایبر پیوست
اگر از لیست مخاطبین شما کسی به عضویت وایبر در آید با پیامی وایبر شما را مطلع خواهد ساخت و وی را می توانید به لیست مخاطبین وایبر خود بیافزائید.
 
New message popup : پنجره بازشوی پیام جدید
پیامهای جدید دریافتی داخل پنجره جدید به شما نمایش داده خواهد شد.
 
 
Light screen for messages: صفحه راست برای پیامها
با فعال کردن این قسمت هرگاه پیام جدیدی در وایبر برای شما ارسال شود ، صفحه دستگاه شما روشن خواهد شد و شما مطلع می شوید.
 
Unlock for popup : بازگشایی برای پنجره بازشو
با فعال کردن این قسمت اگر پیام جدیدی دریافت کنید دستگاه شما از حالت قفل خارج خواهدشد و این قسمت زمانی قابل تنظیم است که شما در قسمتهای قبلی قابلیت نمایش پیامها در پنجره جدید را فعال کرده باشید.
Outgoing messages sounds: صدای پیامهای خروجی
اگر این قسمت فعال باشد زمانی که پیام ارسالی شما به دست گیرنده برسد صدایی از وایبر خواهید شنید و در صورت غیر فعال بودن صدایی نخواهید شنید.
: Use system sounds استفاده از صداهای سیستم
با فعال کردن این قسمت ، تنظیمات صدایی که شما برای تلفن خود در نظر گرفته اید برای وایبر هم لحاظ خواهد شد یعنی صدای پیامها و تماسهای تلفن با وایبر یکی خواهد شد.
 
Call ringtone : زنگ تماس
برعکس گزینه بالا می باشد و صدای وایبر را برای تماسها و پیامهای دریافتی گوشی اندرویدی شما در نظر می گیرد.
 
Notification sound: صدای اعلان
هنگام دریافت پیام جدید صدایی شنیده خواهد شد.
 
Vibrate when ringing: لرزش در زمان زنگ
حالت ویبره را د رهنگام دریافت تماس ورودی فعال می کند.
 
: Calls and messages تماس ها و پیام ها
Viber-In calls: تماس های viber-in
فعال کردن این قسمت به وایبر اجازه می دهد تا در هنگام برقراری تماس درون شبکه در صورت امکان ، وایبر کیفیت مکالمه را بالا ببرد که این قضیه منوط به داشتن ارتباط اینترنتی می باشد.
 
Email message history : ایمیل کردن سابقه پیام
این قابلیت به شما این اجازه را می دهد تا سابقه مکاتبات خود را به عنوان فایل بک آپ در ایمیلی که به برنامه معرفی کرده اید داشته باشید.
 
Clear message history: پاک کردن سابقه پیام
تمام پیامهای دریافتی و ارسالی را حذف خواهد کرد و باید توجه داشته باشید که این عملیت قابل بازگشت نخواهد بود.
 
Video calls: تماس های ویدیویی
 
Press enter to send: فشردن دکمه enter برای ارسال پیام
ارسال پیام با فشردن دکمه enter امکان پذیر میشود
 
Media: چند رسانه ای
Auto download photos on 3G : دانلود خود کار تصاویر در 3G
با فعال کردن این گزینه تمام عکسها ی دریافتی به صورت خودکار در زمان اتصال به 3g دانلود خواهند شد ، قابلیتی که پیش از این تنها در واتزآپ وجود داشت.
 
Auto download videos on 3G : دانلود خودکار ویدیو در 3G
با فعال کردن این گزینه تمام فیلمهای دریافتی به صورت خودکار در زمان اتصال به 3g دانلود خواهند شد ، قابلیتی که پیش از این تنها در واتزآپ وجود داشت.
 
Delete old voice messages: حذف پیامهای صوتی قدیمی
با تنظیم کردن این قسمت پیامهای صوتی دریافتی شما به ترتیب قدیمی ترینها حذف خواهند شد و ملاک تشخیص برنامه هم مقدار 150 مگابایت می باشد یعنی اگر حافظه وایبر شما بیش از 150 مگابایت شود پیامهای قدیمی حذف خواهند شد و قابل بازگشت هم نیستند.
 
Delete voice messages : حذف پیامهای صوتی
این قسمت تمام پیامهای صوتی دریافتی و ارسالی را حذف خواهد کردو قابل بازگشت هم نخواهد بود.
 
Chat background : تصویر زمینه چت
Change default background: تغییر عکس زمینه
با استفاده از این قسمت می توانید تصویر زمینه پیش فرض تمام کانتکتهای خود را به دلخواه تغییر دهید که این تصویر می تواند گرفتن عکس جدید و یا استفاده از گالری دستگاه و یا استفاده از تصاویر موجود در وایبر باشد.
 
: general عمومی
Display viber in English : نمایش وایبر به انگلیسی
تغییر زبان وایبر به انگلیسی .
 
Sync contacts : هماهنگ سازی تماسها
هماهنگ سازی تماسها و مخاطبین این دستگاه با سایر وسیله هایی که اکانت های شما در آنها قرار دارند.
 
Show Viber status icon: نمایش نماد وضعیت وایبر
فعال بودن این قسمت باعث می شود تا آیکون وایبر بالای گوشی نمایان شود و همیشه از وضعیت وایبر مطلع خواهید بود.
 
Show all contacts: نمایش تمامی مخاطبان
با فعال کردن این گزینه تمامی مخاطبان در لیست مخاطبان وایبر نمایان خواهند شد و آنهایی که دارای نرم افزار وایبر هستند با آیکونی مجزا خواهد گشت.
 
Wi-Fi sleep policy: خطی مشی خاموشی Wi-Fi
این قسمت به شما این اجازه را می دهد که به وایبر بگویید هر شبکه وای فای موجودی که بود و ارتباط اینترنتی برقرار گشت ، وایبر را هم متصل کن و یااینکه فقط از وای فای دستگاههای خواصی استفاده کن.
 
Restore Viber defaults : بازیابی تنظیمات پیش فرض وایبر
Restore Viber defaults : بازیابی تنظیمات پیش فرض وایبر
با استفاده از این امکان تنظیمات وایبر به حالت اولیه بازخواهد گشت.
 
و اما ترفندهای نایاب :
1- آیا برای شما هم پیش آمده که گاهی اوقات دوستتان پشت سر هم برایتان پیام ارسال می کند؟ و وایبر برای هر کدام یک آلارم میدهد. وایبر به طور پیش فرض، هر پیامی که دوستانتان به شما ارسال میکنند را روی صفحه نگهداری می کند، حتی اگر آن شخص پشت سر هم برایتان پیام ارسال کند. خب طبیعتا ممکن است این امر شما را اذیت کند. . شما می توانید کاری کنید که یک شخص هر چی پیام ارسال می کند برای شما یک پیام نشان داده شود . برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :
به لیست مخاطبین وایبرتان بروید. روی اسم کسی که مزاحمتان است و پیام زیاد میدهد کلیک کنید تا صفحه چتش باز شود. حال صفحه را به چپ بکشید (انگشتتان را روی صفحه بگذارید و به چپ بکشید) . حال روی smart notifications کلیک کنید تا تیک زده شود و تنظیمات ذخیره شود!
 
2- سرعت بخشیدن به چت هنگام چت با چند نفر
شما هم هنگام چت کردن با چند نفر ، همش دکمه back را زده و به صفحه اصلی می روید و پیام جدیدتان را چک میکنید؟  خب ما راه سریع تری به شما به می گوییم  فرض کنید الان در صفحه ی چت هستید و با دوستتان چت میکنید. برای دسترسی به دیگر مخاطبان لازم نیست دکمه برگشت را بزنید. فقط انگشتتان را روی صفحه به سمت راست بکشید.
در اینجا می توانید تمام کسایی که به شما پیام داده اند را به ترتیب مشاهده کنید و برای چت با هر کدام روی اسم آن کلیک کنید.
 
3- ترفند دریافت تصاویر پروفایل دوستانتان بدون نیاز به نرم افزار جانبی
همیشه تصویر حساب کاربری دوستان خود را در صفحه وایبر آنها مشاهده می کنید و گاهأ تمایل به ذخیره آن ها دارید(دقت نمایید مطابق با سیاست کاربری نرم افزار وایبر قرار دادن تصاویر پروفایل به منزله اجازه مشاهده آن به دیگران است پس در قرار دادن تصاویر پروفایل خود دقت نمایید).برای اینکار نیاز به هیچ عملکرد خاص و یا نرم افزار اختصاصی ندارید و تنها با یک ترفند مخفی وایبر می توانید تصاویر پروفایل دوستان خود را در گالری خود ذخیره داشته باشید.برای اینکار به ترفند مخفی زیر توجه کنید:
نرم افزار QuickPic را از مارکت اندروید ایرانی کافه بازار دریافت نمایید > پس از نصب وارد نرم افزار QuickPic شده و دکمه منو دستگاه را بفشارید(لمس کنید) > گزینه Show hidden را انتخاب نمایید
 ‌
اکنون در میان آلبوم های جدید پوشه مخفی User photos را مشاهده خواهید کرد.در این پوشه مخفی تمامی تصاویر پروفایل دوستان شما(اشخاصی که شماره آنها را ذخیره دارید (تست اپ. آی آر)  و آنها برای پروفایل خود تصویری قرار داده اند) و همچنین تصاویر افرادی که با آنها هم گروه هستید را مشاهده خواهید کرد
 ‌ ‌
4- ارسال تصاویر و ویدئوها بدون نیاز به مصرف انتقال داده توسط اینترنت
همیشه برای ارسال تصاویر و ویدئوها و دیگر محتوای غیر متنی نیاز به انتقال حجم مشخصی از داده ها توسط اینترنت و به اصطلاح  آپلود به سرور دارید که به زبان ساده تر موجب مصرف اینترنت شما خواهد شد و هزینه در برخواهد داشت.با دقت و توجه به ترفند و نکته زیر از این پس برای ارسال محتوا به دوستان خود نیازی به مصرف اینترنت نخواهید داشت و به اصطلاح نیازی به آپلود محتوا ندارید:
برای این کار کافی است به جای انتخاب محتوا از گالری دستگاه برای ارسال آن،به محتوایی که قبلا دریافت کرده اید مراجعه کنید و با لمس مداوم بر روی آن عبارت “ارسال از طریق Viber”  را انتخاب کنید.با این عمل در اکثر موارد وایبر برای ارسال آن محتوا، از آپلود کردن استفاده نخواهد کرد بلکه آن را از سرور خود ارسال خواهد نمود(زیرا قبلا به سرور توسط شخصی که به شما ارسال کرده بود آپلود شده است).
‌‌ ‌‌
5- ترفند فعالسازی همزمان یک حساب کاربری وایبر در تلفن همراه هوشمند و رایانه
در این ترفند شما می توانید به صورت همزمان حساب وایبری خود را هم برروی رایانه خود و هم برروی تلفن همراه هوشمند خود فعال نماییدوبرای این کار نسخه PC وایبر را دریافت نمایید.برای دریافت اینــجا کلــیک کنید.پس از نصب فعال سازی را با شماره همراه تلفن همراه خود انجام دهید.دقت نمایید کدی که به دستگاه اول یعنی تلفن همراه هوشمند شما ارسال می شود را وارد کنید تا دستگاه دوم یعنی رایانه شما فعال گردد.اکنون می توانید از هر دو استفاده نمایید
 
6- چگونه موقعیت خود را در Viber ارسال کنیم ؟
با امکان جدیدی که در Viber اضافه شده می توانید موقعیت خود را برای دوستتان ارسال کنید.برای ارسال موقعیت کافیست هنگامی که در حال SMS دادن هستید همانند عکس زیر “دکمه فلش” را فشار دهید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
http://canadianopharmacy.com/
پنجشنبه 10 مرداد 1398 02:31 ب.ظ

Thanks. I value it!
canadian drugs canada drug pharmacy canada medications cheap canadian discount pharmacies in canada top rated canadian pharmacies online canadian pharmaceuticals for usa sales canadian online pharmacies legal canadian pharmaceuticals nafta buy vistagra usa canadianpharmacyusa24h
cialis 10 mg
یکشنبه 2 تیر 1398 06:57 ب.ظ

Very well expressed truly. .
price cialis per pill cialis kaufen free cialis try it no rx cialis buy cialis cheap 10 mg cialis 30 day trial coupon cialis prices cialis for sale south africa cialis generico en mexico cialis coupons printable
Buy cialis
یکشنبه 2 تیر 1398 04:11 ق.ظ

Valuable postings. Thanks!
cialis 5 mg effetti collateral tadalafil 20mg look here cialis order on line cialis taglich cialis generico online cialis kamagra levitra import cialis buy cialis cialis generika dose size of cialis
http://akatve.strikingly.com/
شنبه 1 تیر 1398 11:13 ق.ظ

You actually revealed this really well!
cialis generique 5 mg cialis coupon buy cialis cheap 10 mg cialis official site cost of cialis cvs click here take cialis low cost cialis 20mg wow cialis 20 non 5 mg cialis generici cialis coupons
Cialis 20 mg
جمعه 31 خرداد 1398 07:15 ب.ظ

This is nicely expressed! .
cialis prezzo in linea basso acheter cialis kamagra prix de cialis cialis 20 mg we use it 50 mg cialis dose cialis generico in farmacia cialis in sconto click now cialis from canada cialis 5mg billiger cialis dosage amounts
http://meicacarp.strikingly.com/
جمعه 31 خرداد 1398 03:34 ق.ظ

You revealed this really well!
cialis 20mg generic cialis at the pharmacy side effects of cialis canada discount drugs cialis bulk cialis overnight cialis tadalafil il cialis quanto costa generic cialis tadalafil cialis without a doctor's prescription side effects of cialis
cialis coupons for walmart
پنجشنبه 30 خرداد 1398 07:18 ق.ظ

Regards, Helpful information.
buy online cialis 5mg dosagem ideal cialis buying cialis in colombia generic cialis 20mg uk non 5 mg cialis generici click here cialis daily uk cialis pills price each cialis arginine interactio are there generic cialis cialis 10 doctissimo
prices on cialis 10 mg
چهارشنبه 29 خرداد 1398 04:32 ب.ظ

Nicely put. Thank you.
we like it cialis price generic cialis pill online cialis 10mg prix pharmaci cialis generico in farmacia what is cialis cialis mit grapefruitsaft cialis sicuro in linea cialis cipla best buy when can i take another cialis comprar cialis 10 espa241a
http://landdiscfo.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 12:13 ق.ظ

Whoa a lot of terrific knowledge!
generic cialis tadalafil generic cialis levitra cialis tablets australia cialis e hiv tadalafil female cialis no prescription il cialis quanto costa free generic cialis cialis pas cher paris warnings for cialis
http://inknowal.strikingly.com/
سه شنبه 28 خرداد 1398 01:27 ق.ظ

Cheers. Valuable stuff!
how to buy cialis online usa the best site cialis tablets we choice free trial of cialis tesco price cialis cialis rezeptfrei cialis 20mg prix en pharmacie cialis prices cialis australian price usa cialis online cialis 5 mg scheda tecnica
Buy cialis online
دوشنبه 27 خرداد 1398 10:42 ق.ظ

You expressed that really well.
cialis 5 mg para diabeticos cialis ahumada cialis canada on line walgreens price for cialis cialis 20mg prix en pharmacie acheter du cialis a geneve dosagem ideal cialis cialis per paypa cialis cuantos mg hay cialis coupon
http://taikebea.strikingly.com/
یکشنبه 26 خرداد 1398 09:04 ب.ظ

Awesome posts, Regards.
cialis dosage recommendations generic cialis pro american pharmacy cialis cialis professional yohimbe cialis authentique suisse ou trouver cialis sur le net cialis diario compra cialis cuantos mg hay cialis sans ordonnance acquisto online cialis
http://pistdeman.strikingly.com/
یکشنبه 26 خرداد 1398 06:28 ق.ظ

Great info, Many thanks.
cialis from canada cialis for sale canada discount drugs cialis are there generic cialis cialis coupons how to buy cialis online usa cialis 20 mg cost cialis side effects tesco price cialis cialis price thailand
http://consvafort.strikingly.com/
شنبه 25 خرداد 1398 04:56 ب.ظ

Fantastic information, Many thanks!
achat cialis en itali cialis en 24 hora cialis online nederland precios cialis peru cialis generico online tadalafil 20mg cialis for sale in europa cialis pills where do you buy cialis comprar cialis navarr
Cialis prices
شنبه 25 خرداد 1398 02:23 ق.ظ

Regards. Numerous facts!

cialis 5 mg para diabeticos cialis for daily use side effects for cialis cialis cost cialis 100mg suppliers generic low dose cialis generic cialis levitra cialis tablets overnight cialis tadalafil when can i take another cialis
comprare cialis originale
جمعه 24 خرداد 1398 12:13 ب.ظ

Wow a good deal of fantastic information.
brand cialis nl cost of cialis cvs buy cialis online legal brand cialis generic canadian drugs generic cialis cialis sale online tadalafil 20 mg we like it safe cheap cialis cialis purchasing callus
http://nastflimgeo.strikingly.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 09:48 ب.ظ

With thanks, I like it!
cialis uk cialis daily new zealand cialis 5 mg schweiz buy cialis online legal buy online cialis 5mg tadalafil tablets prezzo di cialis in bulgaria link for you cialis price cialis 30 day sample cialis with 2 days delivery
cialis 5 mg buy
پنجشنبه 23 خرداد 1398 08:36 ق.ظ

You explained that perfectly!
cilas does cialis cause gout tadalafil 20mg cialis rezeptfrei cialis prices cialis australia org we recommend cialis info click now cialis from canada generic for cialis look here cialis order on line
cialis rezeptfrei
چهارشنبه 22 خرداد 1398 06:33 ب.ظ

You said it perfectly..
cialis online buy name brand cialis on line how much does a cialis cost 5 mg cialis coupon printable how to purchase cialis on line cialis generic tadalafil buy only best offers cialis use we like it safe cheap cialis buy cialis online cheapest cialis preise schweiz
viagra kaufen paypal bezahlen
سه شنبه 21 خرداد 1398 05:04 ب.ظ

I am sure this paragraph has touched all the internet people, its really really pleasant paragraph on building up new webpage.
cialisvie.com
دوشنبه 20 خرداد 1398 03:12 ب.ظ

Great posts, Kudos.
calis estudios de cialis genricos wow cialis 20 cost of cialis per pill cialis pills price each online prescriptions cialis acheter cialis meilleur pri cialis online cialis 5mg prix cipla cialis online
cialisvie.com
یکشنبه 19 خرداد 1398 09:10 ق.ظ

Thanks! I appreciate it.
cialis generico postepay cialis coupons printable purchase once a day cialis dose size of cialis cialis 200 dollar savings card viagra vs cialis cialis rckenschmerzen weblink price cialis enter site very cheap cialis cialis kaufen
cialisvie.com
شنبه 18 خرداد 1398 04:10 ق.ظ

You have made your point very well!!
acheter du cialis a geneve cialis australian price cialis prices in england generic cialis in vietnam walgreens price for cialis cialis 5 effetti collaterali buying cialis overnight buy cialis online cheapest achat cialis en itali comprar cialis navarr
http://ukcanadianpharmacy.com/
جمعه 23 فروردین 1398 06:39 ب.ظ

Wow all kinds of beneficial data.
canadianpharmacy buy viagrow pro online pharmacy canada canada online pharmacies surrey buy viagrow canadian medications list canadian pharmacys drugs for sale usa discount canadian pharmacies drugstore online canada
http://canadianpharmacyonl.com/
پنجشنبه 22 فروردین 1398 05:02 ق.ظ

Appreciate it! Numerous forum posts.

northwestpharmacy canadian pharmacys canada online pharmacy top rated canadian pharmacies online trust pharmacy of canada Northwest Pharmacy canada pharmacies account canadian pharmacy viagra brand best canadian pharmacy online canadian pharmacy
Generic cialis
جمعه 16 آذر 1397 06:01 ق.ظ

Appreciate it. A good amount of tips!

generic low dose cialis side effects of cialis cialis name brand cheap cialis from canada only now cialis for sale in us does cialis cause gout we choice free trial of cialis cialis daily new zealand cialis in sconto we recommend cialis best buy
buy cialis cheap
پنجشنبه 15 آذر 1397 10:52 ق.ظ

Really a lot of beneficial facts.
generic cialis soft gels cialis sans ordonnance brand cialis nl cialis wir preise 40 mg cialis what if i take deutschland cialis online safe site to buy cialis online cipla cialis online cialis daily reviews generic cialis pill online
buy cialis pills
چهارشنبه 14 آذر 1397 02:38 ب.ظ

Superb postings, Many thanks.
online cialis prices for cialis 50mg cialis super acti cialis generico cialis generisches kanada cialis soft tabs for sale tadalafil tablets interactions for cialis how much does a cialis cost cialis 20mg
Buy cialis online
چهارشنبه 14 آذر 1397 03:02 ق.ظ

You explained it adequately.
fast cialis online buy original cialis cialis for bph cialis authentique suisse buy cialis online cheapest cialis pills price each cialis soft tabs for sale generic cialis 20mg uk buy cialis online cheapest safe site to buy cialis online
buy cheap cialis coupon
سه شنبه 13 آذر 1397 03:58 ب.ظ

Nicely put, Kudos.
cialis tablets for sale cialis diario compra online cialis cialis for bph cialis dosage recommendations rezeptfrei cialis apotheke cialis online cialis taglich try it no rx cialis cialis kaufen bankberweisung
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic